• info@parsehonline.com

  • شماره تماس :65273530(021)

  • ساعت کاری :8 صبح تا 17 عصر

چرا ارتباط پارسه

چرا خدمات شرکت ارتباط پارسه شهریار را انتخاب کنیم؟

- شرکت ارتباط پارسه شهریار یکی از پر تجربه ترین شرکت های خصوصی در زمینه ارائه خدمات اینتذنت در کشور است .

- محاسبه ساده نشان میدهد در شرایط مساوی مشتری های شرکت ارتباط پارسه شهریار بطور متوسط میتوانند تا 60 درصد بیش از دیگر ارائه دهندگان بزرگ خدمات اینترنت در غرب استان تهران دانلود اطلاعات داشته باشند.


- خدمات ایننترنتی شرکت ارتباط پارسه در مقایسه با خدمات مشابه دیگر ارائه دهندگان بزرگ خدمات اینترنت در شهریار تا 30 درصد ارزان تر است.


- راهبردهایی که شرکت ارتباط پارسه شهریار در زمینه ارائه خدمات دسترسی به اینترنت ، امنیت و شبککه دنبال میکند ، باعث میشود تا مجموعه خدمات ارائه شده توسط این شرکت نسبت به خدمات مشابه سایر شرکتها متمایز باشد. از جمله این راهبردها میتوان به در دسترس قرار دادن تکنولوژی پیشرفته در کلان شهر تهران ،فراهم اوردن شرایط اسان برای استفاده مشتری خدمات اینترنتی و تسهیل ارتباط مشتری با شرکت اشاره کرد.


- شرکت ارتباط پارسه در ابتدای راه توانسته است نظر بسیاری الز موسسات قرض الحسنه ،بانک و شرکت های بزرگ را به خود جلب نمایید ،افتخار خدمت رسانی صادقانه را جزئی از منشور اخلاقی خود دانسته و به جرات میتوان گفت بازار فعلی ارائه خدمات مشاوره ای رایگان جزو امتیازات و خدمات برتر توسط این شرکت میباشد.


- نیروهای متعهد و دلسوز شرکت ارتباط پارسه شهریار در تعاملات فی مابین خود با مشتریان ، نهایت شکیبایی ، متانت و اخلاق را رعایت کرده و اصل را بر صداقت در گفتار و حسن برخورد میدانند و تاکید میگردد برای متمایز بودن میبایست متمایز رفتار نمود و این مهم توسط مدیران برای مجموعه شرکت ارتباط پارسه به عنوان سرلوحه قرار داده شده است.


-یکی از مهم ترین شاخصه های شرکت ارتباط پارسه شهریار ارائه سرویس اینترنت بهمراه محصولات سخت لفزاری و نرم افزاری متنوع دیگر میباشد که عملا در بین رقبا به عنوان شاخص مطرح گردیده است.


- یکی از امتیازات مهم شرکت ارتباط پارسه در کنار ارائه خدمات اینترنت پر سرعت اقدام به ارائه سرویس و خدمات متنوع دیگر در زمینه های مختلف ایتی نموده است. این شرکت پیشتاز در عرصه های مختلف انفورماتیک بوده و عملا از حالت تک بعدی کاملا بیزار میباشد و سعی بر ان داشته همیشه در سبد محصولات خود برای تمامی گروه های مصرفی حرفی برای گفتن داشته باشد.

ماموریت

حضور موثر در صنعت فناوری اطلاعات کشور و نقش آفرینی در ارتقاء و بهبود سطح فناوری اطلاعت کشور ، از طریق دانش محوری ، مدیریت پویا ، تکریم کارفرما و نیروهای داخلی و دستیابی به استانداردهای جهانی در انجام پروژه های محوله .

مشخصه های ممتاز

تنوع خدمات اینترنتی بهمراه ارائه محصولات سخت افزاری و نرم افزاری شرکت ارتباط پارسه شهریار که با نام تجاری parsehonline ارائه می شود ، می توان می توان پاسخگوی هر نوع نیاز با هر مقدار بودجه باشد . سرعت و قیمت مناسب سرویس های اینترنتی ، خدمات شبانه روزی ،سعی در حل مشکلات مشتری و صداقت در گفتار و رفتار از جمله ویژگی هایی است که خدمات شرکت ارتباط پارسه را ممتاز می نماید.

شعار شرکت ارتباط پارسه

انچه مسلم است متفاوت بودن در ارائه خدمات ، میتواند ما را نسبت به رقبا متمایز سازد ، شرکت اراتباط پارسه شهریار با ارائه پشتیبانی منظم و شایسته مشتری توانسته است ارتباط مستمر و قابل قبولی را در طی دوران فعالیت خود داشته باشد. مدیران و کارکنان شرکت ارتباط پارسه بر این اصل معتقدند که ارائه راهنمایی و مشاوره صادقانه میتواند مشتریان را در رساندن به اهداف سازمانی شان کمک نموده و از هزینه های تحتمالی در این خصوص بکاهد و باعث ارتقا سطح علمی انان گردند . در راستای ارائه مشاوره و راهنمایی به مشتریان رعایت اصل صداقت و سادگی در ارائه مطالب تاثیر شایانی در برقراری ارتباط اولیه و نهایتا رضایتمندی مشتری بهمراه خواهد داشت. بهمین منظور اصول زیر را بر مبنای رعایت حقوق مشتری با استفاده از کلمات (پ - ا - ر - س - ه)بشرح زیر تعریف نموده است . - پشتیبانی منظم از مشتری - ارتباط مستمر با مشتری - راهنمایی و مشاوره به مشتری - سادگی و صداقت با مشتری - هدف تنها رضایت مشتری

همکاری با ما

برای حضور در ارتباط پارسه باید بکوشید که موفق باشید و دیگران را در دست‌یابی به موفقیت یاری کنید.

پشتیبانی

کارشناسان ما همیشه در دسترس هستند.

تماس با ما

با ما در تماس باشید

021-65273530

کارشناسان ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی درخواست ها و پرسش های شما عزیزان در بخش پشتیبانی میباشند.

آدرس

آدرس :

استان تهران، شهرستان شهریار، خیابان محسنی، جنب بانک سامان،نبش کوچه ی ابشار ، پلاک 120، واحد1

شماره تماس :

021-65273530

فکس:

65276123

تماس با ما

با ما در تماس باشید
ثبت