• info@parsehonline.com

  • شماره تماس :65273530(021)

  • ساعت کاری :8 صبح تا 17 عصر

معرفی شرکت

شرکت ارتباط پارسه شهریار تحت عنوان یک مجموعه بزرگ در حوزه ی انفورماتیک معرفی گردیده و فعالیت خود را در زمینه ی شبکه ، امنیت و فناوری اطلاعات اغاز نموده است . فعالیت شرکت به تدریج در زمینه شبکه و ارتباطات بی سیم گسترش یافت به گونه ای که اقدام به راه اندازی بیش از 20 دکل مخابراطی و لینک های ماهواره ای جهت دسترسی به اینترنت پر سرعت در کلان شهر تهران با همکاری گروه پاسارگاد نموده است.

شرکت ارتباط پارسه، با گردهم آوری تعدادی از کارشناسان فنی متخصص و تشکیل ساختار مدیریتی کارآمد، آغاز به کار نمود . شرکت، در مدت کوتاهی، بنا بر توان فنی بالا و ساختار مدیریتی کارآمد، توانسته است در پروژه های ملی فعالیت، و آنها را با موفقیت چشمگیر به پایان برساند. شرکت ارتباط پارسه، با اتکا بر دانش فنی و تجربیات به دست آمده توسط متخصصین آن در خلال پروژه های ملی و بین المللی، قصد دارد تا با گسترش روابط و تعاملات سازنده با شرکت ها، ارگان ها و سازمان های داخلی، نقشی موثر در پیشرفت و ارتقاء سطح صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور داشته باشد.

ماموریت

حضور موثر در صنعت فناوری اطلاعات کشور و نقش آفرینی در ارتقاء و بهبود سطح فناوری اطلاعت کشور ، از طریق دانش محوری ، مدیریت پویا ، تکریم کارفرما و نیروهای داخلی و دستیابی به استانداردهای جهانی در انجام پروژه های محوله .

همکاری با ما

برای حضور در ارتباط پارسه باید بکوشید که موفق باشید و دیگران را در دست‌یابی به موفقیت یاری کنید.

پشتیبانی

کارشناسان ما همیشه در دسترس هستند.

تماس با ما

با ما در تماس باشید

021-65273530

کارشناسان ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی درخواست ها و پرسش های شما عزیزان در بخش پشتیبانی میباشند.

آدرس

آدرس :

استان تهران، شهرستان شهریار، خیابان محسنی، جنب بانک سامان،نبش کوچه ی ابشار ، پلاک 120، واحد1

شماره تماس :

021-65273530

فکس:

65276123

تماس با ما

با ما در تماس باشید
ثبت