• info@parsehonline.com

  • شماره تماس :65273530(021)

  • ساعت کاری :8 صبح تا 17 عصر

اینترنت و اینترانت

اينترنت: ارتباط پارسه با ايجاد زير ساخت ارتباطي در استان هاي تهران والبرز آماده ارائه سرويس اينترنت به صورت سرويس اختصاصي وحجمي به شرکتها، سازمانها، مجتمع هاي اداري و تجاري و منازل مسکوني مي باشد. سرويس اينترنت ارائه شده توسط ارتباط پارسه بر روي بستر Wireless و ADSL بوده که پس از تماس شما با شرکت در حداقل زمان ممکن تامين خواهد شد..

اينترانت: يکي از سرويس هاي ارائه شده توسط ارتباط پارسه سرويس اينترانت در سطح استان تهران و البرز مي باشد. سرویس اينترانت ارتباط پارسه به صورت Mesh مي باشد که بر پایه شبکه هاي وايرلس طراحي شده است. براي استفاده از سرويس اينترانت ارتباط پارسه کافيست به دکل هاي وايرلس ارتباط پارسه در سطح استان تهران و البرز متصل شويد. پس از آن کارشناسان شرکت ارتباط مبدا و مقصد شما را از طريق شبکه Mesh خود تامین خواهند کرد..

تفاوت اینترنت و اینترانت

با استفاده از سرویسهای اینترانت تنها دسترسی به شبکه های داخلی و ir امکان پذیر میباشد و دسترسی به سایر سایتهای خارجی ، google و yahoo و ... توسط این سرویس امکان پذیر نمیباشد. اما با سرویسهای اینترنت دسترسی به کلیه سایتهای داخلی و خارجی امکان پذیر است. و دقت کنید که بعلت شرایط ویژه ارتباط پارسه در میزبانی بسیاری از سرورهای داخلی مثل سایت دانلودها و میهن دانلود و ... سرعت اتصال کاربران ارتباط پارسه به این گونه سایتهای داخلی بسیار بیشتر از سایر شرکتها و همچنین سایتهایی که در خارج کشور میزبانی میشوند می باشد.

جهت دريافت اطلاعات بيشتر و مشاوره رايگان لطفا با بخش بازرگاني ارتباط پارسه تماس حاصل فرماييد.

آدرس

آدرس :

استان تهران، شهرستان شهریار، خیابان محسنی، جنب بانک سامان،نبش کوچه ی ابشار ، پلاک 120، واحد1

شماره تماس :

021-65273530

فکس:

65276123

تماس با ما

با ما در تماس باشید
ثبت